O nás

Naše rodina prožila tolik příběhů, které bych Vám ráda vyprávěla, tisíc a jedna noc by nám nestačili. Milujeme knihy a fantamózní vyprávění, cestování a vyprávění příběhů pod noční oblohou, ať u majestátních hor v Himálaji, kde místní mají stále úžasné povídky, doma na zahradě u ohně či z mnoha mnoha míst na naší nádherné Matce Zemi.

Přály bychom si, abychom Vás dokázaly obohatit stejně, jako úžasní vypravěči,

které jsme na cestách i doma potkaly.


Vítejte ve světě knih, komiksů, nádherné eko tvorby,

která v sobě ukrývá velká i malá tajemství.


Můžete nás vnímat mnohými způsoby, jako ženy, dívky, mámy, dcery, spisovatelky, cestovatelky zaujaté životem a jeho fantamózními nuancemi. Svou tvorbou předáváme inspiraci dál.

A jaké knihy jsme napsaly?
Himálaj učitelka života, ve škole jsme neprobírali, brzy vyjde druhé rozšířené vydání a bude to pecka!

Zelená Matka, země svobody, brzy bude i anglická verze v pevné vazbě,

obě verze knih zde najdete v audioverzi v českém i anglickém jazyce. Zelená Matka, země svobody je naší první audioknihou včetně podílu na hudební kompozici. 1. 2 knihy byly přeloženy do anglického jazyka a jsou pro nás výjimečné i tím, že jsme je i vydávaly samy. v případě Green Mother, Land of Freedom, jsme se podílely jak na namluvení části textu, tak hudebním doprovodu. Zázemí pro tvorbu nám poskytla alma Máter. Knihy zde najdete, také v audioverzi v anglickém jazyce pod názvy:

 ”Himalaya Teacher of Life, We Haven’t Learnt at School”

 ”Green Mother, Land of Freedom”

také jsme na cestách sepsaly a vydaly básnické pojednání Světlo Tmy.

Díky dlouholeté lásce ke grafickému designu a tvorbě jsme vytvořily anime komiks na motivy první knihy nesoucí obdobný název

Himálajské dobrodružství, které by mělo být vydané do konce roku 2023.

Jako každé dítě jsme od dětství milovaly malování, kreslení, zdobení a tak vznikly umělecké relaxační omalovánky s fantamózními obrazy z ilustrací našich knih a grafiky spojenou s Namituche pod názvem

 Book Art Therapy. Omalovánky a instrukce jsou v 5 jazycích: Čeština, Angličtina, Francouzština, Arabština, Tibetština, tedy ideální mezinárodní dárek!

Naše tvorbu vnímáme jako umělecká díla, která jsou psaná s láskou a přesahem. Vždy jsme si užívaly jejich tvoření, pocit sounáležitosti s lidmi, se kterými jsme je realizovali.

Košík

Your Cart is Empty

Přejít zpět do obchodu