Autorka

iconfinder_quill_pen_114631

Mám tolik příběhů, které bych vám ráda vyprávěla. Považuji se za normální žena, která se zaujetím zkoumá život a snaží se poznání předávat dál. Poznání, které nám často proplouvá mezi prsty. Život na Matce zemi 🌏 je dar, učí nás

Knihy 📚Himálaj učitelka života, ve škole jsme neprobírali a Zelená Matka, země svobody, jsou nádherná umělecká díla, která jsem psala s ❤️ a užívala si jejich tvoření s týmy lidí, kteří mne provázeli skrze realizaci🧘🏻‍♀️. 

Velmi se těším na další dobrodružství plná fantamózních příběhů, které pro nás tvořím. Ano, i pro sebe, protože  psaní miluji :). Bílá Matka, země snů je další cestou kam se vydají Teanta, Anastázie, Sofí a Filip spolu s Bílou Lvicí 🧞‍♀️🧚🏼‍♀️🧜🏻‍♀️🧞‍♂️.

Procestovala jsem tolik již tolik zemí a zažila mnoho roztodivných lidí, zvířat, rostlin i míst. udivuje mne kolik energie se stále plýtvá na živení rozdílu mezi námi, dětmi jedné matky, planety země 🌏, kde spolu dohromady žijeme. Naše nádherná lidská inteligence by mohla dokázat tolik úžasných fantamózních cest bez limitů, bez okovů, které si díky Třem jedům☠️: Ignoranci, Nenávisti a Připoutanosti, tvoříme. 


Když se zamyslíme nad významem Sekulárním etiky a slovy Buddhy:

 “Pokud věříte tomu co Vám říkám jen proto, že to říkám já Buddha, je to chyba. Zkoumejte, vše si ověřte, debatuje a teprve potom můžete pochopit a skutečně pravdivě uvěřit.”

“Kéž jsou všechny bytosti zbaveny utrpení.

Kež najdou všechny bytosti příčinu pravého štěstí.

Kež dojdou všechny bytosti osvícení.”


S ❤️ Namituche 

cs_CZCzech