Je tolik příběhů, které bych Vám ráda vyprávěla, tisíc a jedna noc by nám nestačili. Miluji knihy a fantamózní vyprávění. Pamatuji si dobu, kdy jsem dva měsíce ležela v knihách téměř nepřetržitě a pak zjistila, že jsem dokázala přečíst i 10.000 stránek. Ano, četla jsem celé dny, noci a nechala se unášet nádhernými autory a viděním světa tak, jak jej vnímali.

Přála bych si, abych Vás dokázala obohatit stejně.

Vítejte ve světě knih, komiksů, nádherné tvorby, která v sobě ukrývá velká i malá tajemství.

Můžete mne vnímat mnohými způsoby, ale jsem žena, máma, spisovatelka, cestovatelka zaujatá životem a jeho fantamózními nuancemi. Svou tvorbou předávám inspiraci dál.

Život na Matce Zemi je dar, učí nás”.

A jaké knihy jsem napsala?
⚜️”Himálaj učitelka života, ve škole jsme neprobírali,

⚜️“Zelená Matka, země svobody,

obě verze knih zde najdete v audioverzi. Zelená Matka, země svobody je mojí první audioknihou včetně podílu na hudební kompozici. 1. 2 knihy byly přeloženy do anglického jazyka a jsou pro mne výjimečné i tím, že jsem je vydávala sama. v případě Green Mother, Land of Freedom, jsem se podílela jak na namluvení části textu, tak hudebním doprovodu. Zázemí pro tvorbu mi poskytla má alma Máter. Knihy zde najdete, také v audioverzi v anglickém jazyce pod názvy:

⚜️ ”Himalaya Teacher of Life, We Haven’t Learnt at School”

⚜️ ”Green Mother, Land of Freedom”

také jsem na cestách sepsala básnické pojednání ⚜️Světlo Tmy.

Díky mé dlouholeté lásce ke grafickému designu a tvorbě jsem vytvořila anime komiks na motivy první knihy nesoucí obdobný název

⚜️Himálajské dobrodružství

Jako každé dítě jsem od dětství milovala malování, kreslení, zdobení a tak vznikly umělecké relaxační omalovánky s fantamózními obrazy z ilustrací mých knih a grafiky spojenou s Namituche s názvem,

⚜️ Book Art Therapy. Omalovánky a instrukce jsou v 5 jazycích: Čeština, Angličtina, Francouzština, Arabština, Tibetština, tedy ideální mezinárodní dárek ;).

Svou tvorbu vnímám jako umělecká díla, která jsem psala a užívala si jejich tvoření, spolu s lidmi, se kterými jsme je realizovali.

Veškerá má tvorba je tištěna v České republice.Kromě mnohého co se již realizovalo se dívám stále dál.

Připravené je dobrodružství plné úžasných příběhů z tajuplného světa Zelené Matky, bojů s démony Třech jedů a naopak objevení nových rozměrů vnímání lásky. V Zelené Matce jsme dokázali osvobodit zneužívané děti z područí démonů a našli cestu k vyléčení ran, které si sebou nesly.

Teď nás čekají mnohé další bitvy, neméně náročné a hluboce osvobozujícíSofie a Filip se vydají na nové průzkumy vnitřních světů lásky, i přitom objeví sílu tantry. Teanta s Anastázíí se konečně vydají prozkoumat hluboká, tajemná zákoutí “obyčejných hamak”. Podaří se jim z nich vrátit zpět a žít dál v komunami bez toho, aby se zbláznily? Vše se bude odehrávat při proměně samotné Zelené Matky, která po zrození čístého vesmírného dítěte, přechází v matku Bílou. Co se bude odehrávat na nejvyšších úrovních, po zrození této nádherné bytosti? Zmátl Vás předešlý popis připravovaného dalšího dílu? Přečtěte si Zelená Matka, Země Svobody” nebo si ji poslechněte .
⚜️”Bílá Matka, Země Snů”, plná nových cest kam se vydají Teanta, Anastázie, Sofí a Filip spolu s nádhernou Bílou Lvicí, brzy přijde.

〰️➿〰️➿〰️➿〰️➿〰️➿〰️➿〰️➿〰️➿〰️
Mrholilo, foukal silný, ale příjemný vítr, vlny bouřily a nelítostně narážely do skal. Kolem mne se procházeli klidní spokojení lidé s typickým mírným úsměvem na tváři, jakoby zde Mona Lisa zanechala všudypřítomný odraz. V dálce na vlnách tančili odvážní surfaži v neoprénech a já cítila nádheru okamžiku. Mé dítě v šatech princezny všemu dodávala sílu, sílu jakou jsem vnímala s pokorou, láskou, toho, co je a co bude. Příjetím, co bylo. A začala se rodit sbírka 

⚜️“Světlo tmy”. Stala se mým dalším splněným snem. Již jako týnejdžr jsem ráda po kapsách nosila menší knížky, které mne bavilo vytáhnout “ v pravou chvíli”Sbírka básnického pojednání “Světlo tmy” je po návratu do České republiky rozšířena o pojednání třeba 17. Listopadu či odkazech prezidentů. Součástí sbírky jsou přímé odkazy včetně pojednání na knihu prezidenta Tomáše Gariggue Masaryka: “České myšlení”.

〰️➿〰️➿〰️➿〰️➿〰️➿〰️➿〰️➿〰️➿〰️
Pár stran a na světlo přijde i několik let chystaná kniha 

⚜️“Maminky přírody dětem” o výchově dětí v souladu s moderními možnostmi a výzvami 21. století, bez ztráty kontaktu s přírodou, ba naopak.

Procestovala jsem již tolik zemí a zažila tolik roztodivných lidí, zvířat, rostlin i míst. Jsme dětmi jedné Matky, planety Země, kde spolu žijeme. Naše nádherná lidská inteligence by mohla dokázat tolik úžasného… Pochopením příčin a následků, Třech jedů: Ignorance, Nenávisti a Připoutanosti se můžeme o tolik posunout dál. Buďme svobodní…


Sekulární etika a slova Buddhy jsou cestou:

“Pokud věříte tomu co Vám říkám jen proto, že to říkám já Buddha, je to chyba. Zkoumejte, vše si ověřte, debatuje a teprve potom můžete pochopit a skutečně pravdivě uvěřit.”

“Kéž jsou všechny bytosti zbaveny utrpení.
Kež najdou všechny bytosti příčinu pravého štěstí.
Kež dojdou všechny bytosti osvícení.”