Knihy napsané nám

Autorská díla Terezy Namituche na jednom místě: pevné knihy, audioknihy ke stažení či na CD, e-booky… limitované edice…

Zelená matka

země svobody

Himaláj učitelka života

ve škole jsme neprobírali

V současnosti jsem pro Vás dopsala nádhernou knihu Zelená Matka, země svobody. Těšit se můžete na předvánoční výtisk 🧗🏻‍♀️. Děkuji všem podporovatelům, kteří pomohli, aby byla kniha vydána ve větším množství než kniha první.

 

Považuji se za normální ženu, která se jen se zaujetím dívá a zajímá o naši nádhernou Matku Zemi 🌏 a snaží se poznání a pokorný údiv nad naším fantamózním světem předávat dál. Miluji tvoření příběhů, které máte tolik rádi, a které pro nás s ❤️ píši.

Společně

Štědrost je nádherná a část z peněz, vždy posílám nadaci, projektu či osobě podle přítomné situace.​

Himaláj učitelka života

ve škole jsme neprobírali...

9A627D29-C27E-49A7-8EF6-BA8AE1EFCE2F

Himálaj učitelka života 🇨🇿

108,00 324,00  vč. DPH

  • Kniha s pevnou vazbou
  • E-kniha
  • Audiokniha
Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Tajemství meditace, dobrovolnictví, cestování, buddhistické filozofie a také, s láskou k mužům o rovnoprávnosti žen.

Cestování jako škola života propojená zážitky cestovatelky Terezy Namituche z různých úhlů života – dobrovolnice, učitelky dětí v buddhistických školách v horách či mnichů a mníšků v klášteře, studentky při učeních Jeho Svatosti dalajlámy XIV.. Cestovatelky objevující zákoutí džungle a to i betonové džungle měst, ženy objevující samu sebe. 

Stránka umožňuje koupi všech knih ve všech jazycích, do kterých byly knihy Terezy Namituche přeloženy. Najdete zde – pevné knihy, audioverze a to ke stažení či na CD, e-book. Také zde naleznete roztodivné dary limitovanýchedic z různých koutů světa. Produkty jsou limitované, unikátní a vždy přírodní, v omezeném množství bez garance možnosti opětovné koupě.

Audikniha, ”Himálaj učitelka života, ve škole jsme neprobírali” je nádherným dílem týmu Terezy Namituche, Michaely Rykrové a Michal Kurfürsta. Ke stažení také na Audiolibrixu zde.

If you are having Secret password from me, you can download English version of the book as e-book (EPUB) for free here. You need to download an application for reading e-books.

Mám tolik příběhů, které bych Vám ráda vyprávěla. Miluji knihy. Pamatuji si dobu, kdy jsem za dva měsíce dokázala přečíst i 10.000 stránek. Ano, četla jsem celé dny, noci a nechala se unášet nádhernými autory a viděním světa tak, jak jej vnímali.
Přála bych si, abych Vás dokázala obohatit  stejně a s pokorou snad i více jak oni mne. Knihy, které píši, v sobě vždy ukrývají velká i malá tajemství.
S 🤍 Namituche

Štědrost, altruismus

Štědrost je nádherná vlastnost a s pokorou a vděčností za Vaši podporu mého psaní, dáváme společně, ve vztahu autorka-čtenář, podporu někomu, kdo ji potřebuje podle přítomné situace. A tak se část z Vašich peněz dostane třeba na lékařské vyšetření dětí, nákup sešitů a pastelek, podporu mnichů v klášteře Ka, otopu na zimu či koz u Mostu pro Tibet, lékařské vyšetření či výživy u Lékařů bez hranic, invalidního vozíku u Bazalky, oficiální nadace Jeho Svatosti dalajlámy či někoho, kdo potřebuje pomoc v okolí. Proč? Protože můžeme… Děkuji 🤍

Další informace

Nosič

Kniha s pevnou vazbou, E-kniha, Audiokniha

Podpora

cs_CZCzech