iconfinder_quill_pen_114631
Kniha napsaná Vám

Himaláj učitelka života

Procestovala jsem tolik zemí a zažila mnoho roztodivných lidí, zvířat, rostlin i míst. Považuji se za normální ženu, která se jen se zaujetím dívá a zajímá o naši nádhernou Matku Zemi a snaží se svůj údiv nad naším zajímavým světem předávat dál. Mám tolik fantamózních příběhů, které bych vám ráda vyprávěla.

Na dobrou věc

Část z prodeje vždy půjde na podporu vybrané nadace, projektu či osoby podle přítomné situace.​

Himaláj učitelka života

ve škole jsme neprobírali...

iconfinder_quill_pen_114631

Kniha Himálaj učitelka života

231,00 320,00  vč. DPH

Clear
SKU: N/A Category:

Description

Tajemství meditace, dobrovolnictví, cestování a s láskou k mužům o rovnoprávnosti žen.

Cestování jako škola života propojená zážitky cestovatelky z různých úhlů pohledu – dobrovolníka, učitelky buddhistických dětí ve škole, mnichů v klášteře, samotné cestovatelky v horách, džungli i ve městech, studentky při učeních Jehi Svatosti dalajlámy XIV, filozofky a ženy objevující samu sebe.

Možnost zakoupit knihu s pevnou vazbou nebo knihu v elektronické verzi.

Audiokniha je úžasné umělecké dílo, namluvená herečkou Michaelou Rykrovou a s fantamozní režií i zvukem od Michala Kurfürsta. Ke koupi u Audiolibrixu na této adrese.

Mám tolik příběhů, které bych vám ráda vyprávěla. Jen cestování po učeních Jeho Svatosti do hor, kam jsem často jela desítky hodin, by vydalo na jednu knihu. Nebo meditace na posvátných místech v horách a co mi přinesly, mýty a pověsti, které se zde tradují, rozdílné kultury a postřehy, které z cest mám. Snažila jsem se vybrat z posledních dvou let příběhy chronologicky uspořádané tak, aby podaly co nejzajímavěí příběh o nádherné rozmanitosti cestovatelského dobrodružství.
Přála bych si, abychom se probrali z temného úhlu pohledu na člověka jako „matrixového viru“, chamtivého ničitele Země a začali se nejen vnímat, ale i chovat jako podporovatelé a pečovatelé o naši planetu. Zkrátka být lidmi, lidstvem kteří svůj domov milují.
Příští knihu mám již vymyšlenou a bude dozelena.
Milí přátelé,
část z prodeje vždy půjde na podporu vybrané nadace, projektu či osoby podle přítomné situace. Příkladově přispívám oficiální nadaci Jeho Svatosti dalajlámy, poskytla jsem podporu Bazalce, kde se nyní skládáme na invalidní vozík pro Kubíka, přes Lékaře bez hranic na jídlo pro děti. Otop na zimu, kozu, lékařské vyšetření, sešity a pastelky pro děti poskytuji přes MOST pro Tibet a osobně podporuji jídlem outdoorového spáče na ulici, který nyní není připraven na klasický indoor styl života… Koupí tedy nejen obohatíte sami sebe, ale přímo podporujete rozmanité množství dobrých skutků.

Additional information

Nosič

Kniha s pevnou vazbou, E-kniha

Podpora

en_USEnglish
cs_CZCzech en_USEnglish